W dniu 20 listopada około godziny 20:00 na ulicy Bartosza Głowackiego doszło do groźnej kolizji drogowej. Kierujący samochodem marki BMW doprowadził do zderzenia z samochodem marki Opel, którym kierowała 26-letnia kobieta.

Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi. Kierujący BMW, wykonując manewr wyprzedzania, uderzył czołowo w Opla. Na skutek uderzenia kierująca Oplem kobieta doznała obrażeń i została hospitalizowana. W wyniku sprawdzenia stanu trzeźwości kierujących okazało się, że 25 letni mężczyzna, któy doprowadził do tego zdarzenia miał 1,6 promil alkoholu we krwi.  

W miniony weekend funkcjonariusze tomaszowskiej komendy zatrzymali  ośmiu nietrzeźwych  kierowców i dwóch kierujących w stanie po użyciu alkoholu. Rekordzista, zatrzymany 22 listopada  na ul. Warszwskiej kierował samochodem marki KIA z wynikiem ponad 3 promili.  Okazał się nim 41-letni mieszkaniec Skierniewic. Tego samego dnia 36-letni tomaszowiani kierował samochodem marki BMW mając 1,2 promila alkoholu we krwi. Na ulicy Dzieci Polskich doprowadził on do kolizji. Jak ustalono posiadał bezterminowy zakaz prowadzenia pojazdów. Do kolejnej kolizji z udziałem nietrzeźwego kierującego doszło w dniu  24 listopada  na Glinniku. 54-letni mężczyzna kierujący Daewoo doprowadził do zdarzenia drogowego mając w ogranizmie 2,6 promila. Pojazdem kierował wbrew orzeczonemu zakazowi sądowemu.

źródło – http://www.tomaszow-mazowiecki.policja.gov.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj