Za sobą pierwsze zajęcia treningowe w Nowym Roku mają piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki. Zielono-czerwoni późnym popołudniem spotkali się na obiekcie przy ul. Nowowiejskiej i tym samym oficjalnie rozpoczęli przygotowania do wiosennej rundy rewanżowej I grupy III ligi.

Tomaszowianie w klubie zameldowali się o godzinie 14:30. Od razu po wejściu do szatni członkowie Lechii przedstawili piłkarzom nowego szkoleniowca Daniela Myśliwca. Trener dał swoim nowym podopiecznym chwilę czasu, po czym o godzinie 15:00 zaprosił na zajęcia treningowe. Poprzedziła je około półgodzinna rozmowa podczas, której nowy sternik m.in. przedstawił plan pracy na najbliższe tygodnie. O godzinie 15:30 zielono-czerwoni wybiegli na boisko ze sztuczną nawierzchnią.

W zajęciach wzięło udział w sumie dwudziestu pięciu zawodników. Oprócz byłych graczy pojawiła się spora grupa piłkarzy, która w najbliższym czasie będzie testowana. Ze względu na lekki uraz zajęcia z boku boiska oglądał Jakub Rozwandowicz. Skrzydłowy pomocnik powinien w najbliższych dniach dołączyć do kolegów. Trening miał głównie charakter wprowadzający. Piłkarze wykonywali proste ćwiczenia z piłką podzieleni na kilka grup. Na zakończenie szkoleniowiec zarządził krótką gierkę. Warto wspomnieć, że całe zajęcia oglądała grupa kibiców Lechii. Fani zielono-czerwonych na zakończenie w rozmowie z członkami klubu i prezesem okazali swoje wsparcie deklarując, że mimo różnych przeciwności losu będą z drużną na dobre i na złe.

Do końca tygodnia lechiści będą trenować raz dziennie. We wtorek spotkają się na zajęciach o godzinie 14:30, w środę o godzinie 15:30, a w czwartek o godzinie 16:00. Wyjątkiem będzie piątek, gdzie o godzinie 10:00 tomaszowianie odbędą testy w siłowni, po których przeniosą się na boisko. Pierwszy tydzień przygotowań zakończy mecz kontrolny. W sobotę o godzinie 13:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 zielono-czerwoni rozegrają pierwszy mecz kontrolny. Rywalem naszej drużyny będzie MKS Kluczbork.

źródło – facebook.com/theLechia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

3 − 3 =