Aż tyle nakrętek udało się zebrać od kiedy na terenie Powiatowego Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim stanęło „Zakręcone serduszko”. Cała ekipa PCAS-u skrzętnie zbiera korek do korka, by pomóc potrzebującym, ale oczywiście to zasługa tych wszystkich, którzy pamiętają, by uzbierane nakrętki wrzucić do serduszka!

Dorota Ignasiak – dyrektor Powiatowego Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim dziękuje wszystkim, którzy zbierają zakrętki i wrzucają do czerwonego serduszka.

Przypominamy, że serduszka na zakrętki znajdują się także przy budynku Starostwa Powiatowego przy ulicy św. Antoniego 41, przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 i nr 2.

Pamiętajcie, że ta niewielka, plastikowa nakrętka ma w sobie WIELKI ŁADUNEK POMAGANIA. Serduszka zostały zakupione własnie po to, by pomagać.

 Pieniądze ze sprzedaży uzbieranych nakrętek wspomogą zbiórkę na operację 4-letniego Gabrysia, który urodził się z rozszczepem dłoni i stóp. Aby przywrócić mu sprawność, potrzebne są operacje w warszawskim Paley European Institute, a później długa rehabilitacja… https://www.siepomaga.pl/raczka-gabrysia Dlatego liczy się każda nakrętka.

Źródło Powiatowe Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj