Zwycięstwo Lechii na start rundy wiosennej

17 marca 2019 0 przez Dziennikarz

W dzisiejszym meczu inaugurującym rundę wiosenną 2018/19 3 ligi Lechia wygrywa na swoim terenie z Ruchem Wysokie Mazowieckie 2:0

RKS Lechia: Patryk Grejber – Mateusz Bąkowicz, Kamil Cyran, Jakub Bartosiński, Patryk Jakubczyk – Łukasz Buczkowski (56. Kamil Lewiński), Eryk Kaproń (89. Bartłomiej Cieślik), Kamil Szymczak, Artur Amroziński (78. Bartosz Rymek), Jakub Pawlik – Rafał Nowak (78. Kamil Kubiak).

Żółte kartki: Łukasz Buczkowski, Kamil Lewiński, Rafał Nowak.

Bramki: Kamil Szymczak 51-karny, Kamil Lewiński 63

Widzów: 703

Pierwsza połowa była dość wyrównana z nieznaczną przewagą naszych. Po kilkunastu minutach gry Lechia ruszyła do ataku stwarzając sobie kilka dogodnych okazji strzeleckich. w końcówce I połowy po wrzutce w pole karne i technicznym strzale głową Rafała Nowaka bramkarz Ruchu wybija piłkę. Pierwsza połowowa kończy się remisem 0:0.
W drugiej części spotkania w 49 minucie zostaje faulowany Artur Amroziński i sędzia dyktuje jedenastkę dla gospodarzy. Rzut karny pewnie wykorzystuje Kamil Szymczak i mamy 1:0.

Rzut karny dla Lechii

Tak strzela Kamil Szymczak karnego w meczu z Ruchem Wysokie Mazowieckie

Opublikowany przez ETM News Niedziela, 17 marca 2019

Od tej pory gra nabrała smaku gdyż Ruch chciał odrobić straty. W 63 minucie Kamil Lewiński po strzale z woleja strzela drugiego gola dla zielono-czerwonych i mamy 2:0.

Chwilę później mogło być już 3:0. Ruch próbował ale bezskutecznie. Dobry wynik i obiecująca gra na kolejne spotkania to dobry znak.

W kolejnym spotkaniu Lechia rozegra wyjazdowe spotkanie z Bronią Radom.