Zapraszamy do świętowania naszych 7 urodzin i skorzystania z przygotowanych promocji i atrakcji.  

ZWIEDZANIE ZAPLECZA ŁKA

Nowoczesne zaplecze techniczne dla taboru ŁKA znajduje się w sąsiedztwie stacji Łódź Widzew na obszarze blisko 4,5 ha. Innowacyjne rozwiązania technologiczne zastosowane przy budowie zaplecza zapewniają szczególną ochronę środowiska naturalnego oraz bezpieczeństwo pracowników. Na terenie stacji serwisowej prowadzone są prace związane z przeglądami technicznymi, naprawą, myciem oraz bieżącym utrzymaniem taboru ŁKA.

W programie zwiedzania:

 • nowoczesny tabor ŁKA, 
 • myjnia pracująca w systemie zamkniętego obiegu wody z podczyszczalnią ścieków,
 • hala zaplecza wyposażona w tory naprawczo- utrzymaniowe oraz urządzenia, takie jak: tokarka podtorowa do toczenia zestawów kołowych, laserowe stanowisko do pomiarów zestawów kołowych, waga do pomiaru nacisku, zapadnia, suwnica.

Termin zwiedzania: 19 czerwca br. w godzinach  11:20 – 12:45 

Zbiórka: dworzec Łódź Widzew (przy zejściu na perony) o godzinie 11:00, skąd uczestnicy zwiedzania przejadą na Zaplecze Techniczne pociągiem ŁKA; powrót ok. godz. 13:00.

Zapisy: wyłącznie drogą elektroniczną do 16 czerwca br. do godziny 15:00

Aby wziąć udział w wycieczce należy wysłać zgłoszenie na adres promocja@lka.lodzkie.pl  W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko oraz adres e-mail, na który zostanie przesłane potwierdzenie uczestnictwa.  W zwiedzaniu mogą wziąć udział osoby dorosłe oraz dzieci powyżej 7 roku życia  (prosimy o podanie roku urodzenia) wraz z pełnoletnim opiekunem. 

Regulamin zwiedzania zaplecza— nowa karta – plik pdf

Liczba uczestników ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

W zgłoszeniu prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na kontakt ze mną za pośrednictwem podanego adresu email, w celu potwierdzenia zakwalifikowania zgłoszenia do wzięcia udziału w Zwiedzaniu Zaplecza Technicznego z okazji 7 urodzin ŁKA (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Oświadczam, że zapoznałem siebie oraz uczestników wycieczki z obowiązkiem informacyjnym dot. przetwarzania danych osobowych”.

10 ZŁ VOUCHER DLA NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW

Wraz z mPay zachęcamy do pobrania aplikacji i utworzenia konta. Dla wszystkich nowych użytkowników, którzy w danym terminie zarejestrują się z pomocą specjalnego kodu, przygotowane są dodatkowe środki w wysokości 10 zł do wydania na bilety ŁKA. 

Jak skorzystać z promocji:

 1. Pobierz darmową aplikację mPay i zarejestruj się używając w punkcie oferty specjalne kodu 7ŁKA21. 
 2. Bonus w wysokości 10 zł zasili Twoją portmonetkę promocyjną mPay. 

Promocja ważna w dniach 14-20 czerwca. Szczegóły: www.mpay.pl— nowa karta

VOUCHERY W KOLEO ZA ZAKUP BILETU ŁKA

Każda osoba, która od 11 czerwca kupi za pomocą platformy KOLEO bilet na pociąg ŁKA, może skorzystać z promocji i uzyskać dodatkowe środki do wydania na kolejne bilety. Wysokość voucheru zależy od rodzaju zakupionego biletu. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Jak skorzystać z promocji:

 1. Kup w Koleo bilet na pociąg ŁKA.
 2. Wpisz numer biletu na promocyjnej stronie KOLEO i zyskaj dodatkowe środki:
  10 zł za zakup biletu jednorazowego,
  50 zł za zakup biletu okresowego.

Szczegóły promocji: www.lka.koleo.pl

Źródło Łódzka Kolei Aglomeracyjna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

18 + 6 =