Na prośbę realizatora Powiatowy Urząd Pracy informuje o projekcie „Akademia Instytutu Spraw Obywatelskich kluczem do sukcesu”

Instytut Spraw Obywatelskich z Łodzi finalizuje pierwszą edycję naboru pomysłów  na otwarcie własnej działalności gospodarczej i zapowiada start drugiej edycji.
Na początku sierpnia uruchomiony zostanie nabór do drugiej edycji projektu Akademia Instytutu Spraw Obywatelskich kluczem do sukcesu”.
Projekt skierowany jest do osób do 29 roku życia (nie ukończone 30 lat) zamieszkujących na terenie województwa łódzkiego, które utraciły zatrudnienie po 01.03.2020 r. z powodu skutków gospodarczych związanych z pandemią koronawirusa i obecnie nie pracują.
Bezzwrotną dotację – ponad 23 tys. zł – będzie można przeznaczyć na zakup sprzętu niezbędnego do rozpoczęcia działalności, a comiesięcznie wypłacaną kwotę 2600 zł na opłaty: ZUS, czynsz za lokal, media, ubezpieczenie.
Marzysz o salonie kosmetycznym, studio fotografii, firmie remontowej, a może masz jeszcze inny pomysł na biznes? Przygotujemy Cię do rozpoczęcia działalności poprzez szkolenia, pomożemy napisać biznesplan!

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej projektu https://centrumklucz.pl/dotacje/na-wlasna-firme/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj