Wiemy już kto obejmie stery Lechii Tomaszów Mazowiecki po Bogdanie Jóźwiaku. Nowym szkoleniowcem zielono-czerwonych będzie Daniel Myśliwiec. 33-letni trener był ostatnio asystentem Przemysława Cecherza w pierwszoligowej Chojniczance Chojnice. Tym samym wraz z Nowym Rokiem rozpoczyna się nowa karta w historii naszego klubu.

Szkoleniowiec ma 33 lata i posiada licencję trenerską UEFA A. Swoją pracę w roli szkoleniowca rozpoczął w występującym w dębickiej klasie A Strzelcu Frysztak, a w 2011 roku zaczął prowadzić grupy młodzieżowe Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa (U-10, U-15, U-17). Następnie został włączony do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny Legii Warszawa, gdzie pełnił rolę analityka gry. Współpracował głównie z trenerem Besnikiem Hasim, a potem z Jackiem Magierą uzyskując z zespołem awans do Ligi Mistrzów, a następnie do Ligii Europy. W poprzednim sezonie był asystentem Tomasza Kafarskiego w sztabie szkoleniowym pierwszoligowego wtedy Górnika Łęczna. Ostatnio pracował w pierwszoligowej Chojniczance Chojnice.

Umowa nowego trenera wejdzie w życie 1 stycznia 2019 roku. Na pierwszych zajęciach z piłkarzami szkoleniowiec spotka się w poniedziałek 7 stycznia, kiedy oficjalnie rozpoczną się przygotowania drużyny do wiosennej rundy rewanżowej I grupy III ligi.

źródło – facebook.com/theLechia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj