Trwa dodatkowy nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych wykonujących czynności w ramach prac spisowych na terenie Gminy-Miasto Tomaszów Mazowiecki związanych z przeprowadzeniem na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w 2021 r. spisu powszechnego NSP 2021.

Termin dodatkowego naboru trwa od 25 do 31 maja 2021 r.

Ogłoszenie o naborze kandydatów zostało opublikowane na stronie BIP Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim w zakładce: „Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021” – tutaj.

Kandydaci na rachmistrza spisowego w NSP 2021 mogą składać dokumenty osobiście w siedzibie Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim w Kancelarii Ogólnej lub przesłać za pośrednictwem operatora pocztowego (w tym m.in. Poczty Polskiej, firm kurierskich) na adres Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim: ul. POW 10/16, 97-200 Tomaszów Mazowiecki z dopiskiem: Dotyczy naboru na rachmistrza spisowego lub za pośrednictwem: poczty elektronicznej na skrzynkę e-mailową urzędu: beata.gamrot@tomaszow-maz.pl, platformy ePUAP ( Gmina-Miasto Tomaszów Mazowiecki).

Dodatkowe informacje na temat spisu można uzyskać w Gminnym Biurze Spisowym w Tomaszowie Mazowieckim – nr tel. 44 726 25 09, 44 726 25 16, e-mail: beata.gamrot@tomaszow-maz.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

trzy × trzy =