Od czwartku do niedzieli 14 kwietnia 2019 roku na inowłodzkim zamku można obejrzeć i przeżyć widowisko wielkanocne o śmierci Jezusa Chrystusa pt. „Droga do Jerozolimy”. Aby wziąć w nim udział wystarczy zgłosić się po bezpłatne zaproszenie do Fundacji Proem na Zakościelu lub zadzwonić pod nr. tel. 44 710 11 40.

To godzinne, plenerowe, interaktywne widowisko wielkanocne przedstawiające najważniejsze wydarzenia poprzedzające śmierć Jezusa Chrystusa. Rozgrywa się w pięknej scenerii ruin Zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu. Wjazd i brama prowadząca na dziedziniec zamku, monumentalne mury i podziemia stają się na czas tej niezwyklej inscenizacji nowotestamentową Jerozolimą, której mieszkańcy entuzjastycznie witają swego wybawcę i króla.

Kiedy Jezus żył i chodził po ziemi zgodnie ze zwyczajem wielokrotnie w święto Paschy odbywał podróż do tego świętego miasta. Tam dokonywały się wielkie rzeczy decydujące o losie całej ludzkości. Widzowie wyruszając w drogę do Jerozolimy wraz z postaciami znanej z kart Pisma Świętego historii, zobaczą czym wtedy żyło to miasto, będą świadkami cudów, które Jezus czynił, pójdą z nim do wieczernika i ogrodu Getsemane, na sąd do Piłata, pod krzyż na Golgotę… poczują atmosferę wydarzeń i ostatnich chwil życia Tego przez, którego śmierć i zmartwychwstanie dokonało się zbawienie świata.

Wstęp na przedstawienie za okazaniem biletów. Ilość miejsc jest ograniczona.
Bilety są bezpłatne.

Rezerwacja biletów
Na widowisko w Inowłodzu, przed odebraniem biletów, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja biletów. W celu rezerwacji biletów należy napisać email na adres recepcja@proemzako.pl podając ilość biletów, datę i godzinę widowiska na które chce się zarezerwować bilety oraz numer telefonu do kontaktu.

Odbiór biletów na widowisko w Inowłodzu
Zarezerwowane bilety do odebrania w dniu spektaklu przed zamkiem w Inowłodzu. Po uzgodnienu mailowym istnieje możliwość wcześniejszego niż w dniu spektaklu odbioru zarezerwowanych biletów w następujących miejscach:

Tomaszów Mazowiecki – kawiarnia icafe ul. Jerozolimska 1e, 97-200 Tomaszów Maz.
od wtorku do piątku w godz. 10.00-18.00, tel. 44 724 00 27

Zakościele – Chrześcijańskie Centrum Fundacji Proem, Zakościele 80, 97-215 Inowłódz
od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00, tel. 44 710 11 40

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj