Linia Łódź Fabryczna – Tomaszów Mazowiecki – Drzewica

Uruchomione zostaną bezpośrednie połączenia do/z Drzewicy. Na linii kursować będzie 6 par pociągów, z których 3 będą skomunikowane w Drzewicy z pociągami do/z Radomia (kursy realizuje spółka Koleje Mazowieckie – KM). Wprowadzona zostanie specjalna oferta umożliwiająca przejazd na jednym bilecie z Łodzi do Radomia.

Na wniosek podróżnych, 19 z 20 połączeń realizujących przewozy na trasie Łódź –  Tomaszów Mazowiecki, pojedzie przez Koluszki. 

13 grudnia zostaną zainaugurowane połączenia relacji Łódź  – Drzewica.

W ciągu doby ŁKA uruchomi 12 połączeń bezpośrednich (6 par pociągów). Czas przejazdu całej trasy zajmie ok. 80 minut, odcinka Tomaszów Mazowiecki – Drzewica ok. 30 minut.

Trzy połączenia zostaną skomunikowane z pociągami Kolei Mazowieckich do/z Radomia. 

Pasażerowie mają możliwość skorzystania z kilku ofert specjalnych, które obowiązują na całej trasie, bądź w wybranych relacjach. 

Wybierając ofertę Łódzkie Bliżej Ciebie bilet normalny na linii Łódź – Drzewica kosztuje 16,00 zł, a w relacji Tomaszów Mazowiecki – Drzewica 6,20 zł.

Korzystając z nowej oferty promocyjnej „Taniej za Tomaszów” pasażerowie kupią tańsze bilety z/do Tomaszowa Mazowieckiego do/z Drzewicy oraz pomiędzy stacjami pośrednimi. Ponadto  podróż z Tomaszowa Mazowieckiego do Radomia, pomimo przesiadki w Drzewicy, może odbywać się na jednym bilecie (honorowanym w pociągach Kolei Mazowieckich na odcinku Drzewica – Radom). 

Przypominamy, że na linii  Łódź – Tomaszów Mazowiecki nadal obowiązuje oferta „ŁKA łączy  z Tomaszowem Mazowieckim”, która daje możliwość zakupu biletu jednorazowego z ok. 30% zniżką. Warunkiem niezbędnym jest posiadanie „Karty Tomaszowianina”

Ponadto pasażerowie posiadający bilet ŁKA zakupiony w relacji do Tomaszowa Mazowieckiego  mogą kontynuować podroż komunikacją miejską (oferta z biletem ŁKA po Tomaszowie Mazowieckim)

Źródło Łódzka Kolej Aglomeracyjna 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj