Miniony weekend dostarczył nam wielu sportowych emocji, ale także i wzruszeń. 30 – 31 lipca 2022 w Arenie Lodowej odbyły się Największe Letnie Zawody Łyżwiarstwa Szybkiego o Puchar Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Im. Marka Łakomskiego.

Były to szczególnie ważne zawody dla Areny Lodowej, ponieważ zostały poświęcone Śp. Markowi Łakomskiemu utalentowanemu łyżwiarzowi, wieloletniemu działaczowi i Prezesowi Klubu Sportowego Arena.

Zawody rozpoczęła część oficjalna, w której razem z zaproszonymi gośćmi i zawodnikami wspominano Śp. Marka Łakomskiego. Nie zabrakło pamiątkowego filmu, który stworzony został ze wspólnych zdjęć i wspomnień.  

Po ukończonych biegach nastąpiło oficjalne wręczenie medali na podium. Fundatorem nagród w Największych Letnich Zawodach Dzieci był Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego oraz Klub Sportowy Arena Tomaszów Mazowiecki. Dzieciom  wręczono pamiątkowe medale i upominki za zdobyte miejsca, ale również za sam udział w zawodach. Najlepsi w swoich kategoriach otrzymali puchary i rowery.

Źródło Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj