Piłkarze Lechii mają za sobą drugi dzień przygotowań do rundy wiosennej. Wczoraj i dzisiaj w zajęciach brali udział nowi gracze. To im w szczególności będzie przyglądał się w najbliższych dniach trener Daniel Myśliwiec.

Na inauguracyjnych zajęciach stawiło się dwudziestu pięciu zawodników. Sporą grupę stanowili nowi gracze oraz zawodnicy, którzy w przeszłości reprezentowali zielono-czerwone barwy. Wśród doskonale znanych twarzy znaleźli się: Patryk Grejber (Kotwica Kołobrzeg), Kamil Kubiak (Szczerbiec Wolbórz), Maciej Walczak (Stal Niewiadów), Kamil Lewiński (Oskar Przysucha), Piotr Kornacki (Oskar Przysucha). Po raz pierwszy z drużyną trenowali natomiast: Mateusz Bąkowicz z Warty Działoszyn, Mateusz Tomaszewski (Wisła II Płock), Jakub Bartosiński (Raków Częstochowa), Rafał Nowak (LKS Kwiatkowice), Mateusz Miasopust oraz Kornel Stankiewicz (obaj rezerwy Widzewa Łódź), Paweł Brzózka (Rekord Bielsko-Biała).

Prawdopodobnie wszyscy wymienieni zawodnicy dostaną od trenera szansę zaprezentowania się w meczu kontrolnym, Przypominamy, że pierwszy sparing zielono-czerwoni rozegrają w najbliższą sobotę 12 stycznia o godzinie 13:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Tomaszowie Mazowieckim z MKS Kluczbork.

źródło – www.facebook.com/theLechia/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj