Zakład Ubezpieczeń Społecznych przywraca obsługę klientów w poniedziałki do godziny 18:00.

W pozostałe dni tygodnia, od wtorku do piątku, pracownicy będą przyjmować klientów, w godzinach od 8:00 do 15:00, natomiast w poniedziałki od 8:00 do 18:00.

– Wydłużone godziny przyjęć w poniedziałki na pewno przydadzą się osobom, które są aktywne zawodowo i nie mają przed 15:00 czasu na to by odwiedzić ZUS. Jednocześnie należy przypomnieć, że poza bezpośrednią obsługą, klienci mogą wiele spraw w ZUS-ie załatwić bez konieczności wychodzenia z domu. Mogą np. skorzystać z Platformy Usług Elektronicznych PUE ZUS bądź z e-wizyty, na którą mogą umówić się poprzez naszą stronę internetową www.zus.pl – mówi Monika Kiełczyńska, regionalna rzeczniczka prasowa ZUS województwa łódzkiego.

E-wizyta ma formę wideorozmowy z ekspertem ZUS, potrzebny jest więc komputer z kamerą lub smartfon z dostępem do internetu oraz dokument potwierdzający tożsamość. W ten sposób nasi klienci mogą załatwić sprawy dotyczące emerytur i rent, zasiłków, kwestii związanych z prowadzeniem firmy, czy potwierdzeniem profilu PUE.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj