Powiatowe Centrum Animacji Społecznej serdecznie zaprasza w najbliższy poniedziałek tj. 22 sierpnia 2022 roku, na wakacyjne wydarzenie pn. „PCAS na twoim podwórku”. Jest to kontynuacja corocznych, wakacyjnych spotkań integracyjnych skierowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych. Tym razem bawić będziemy się na osiedlu przy ul. Szerokiej 23/33. Głównym celem przedsięwzięcia jest aktywizacja społeczności oraz zachęcenie do wspólnego spędzania czasu.

Już od godziny 12.30 na przybyłych będą czekać animatorzy, którzy przygotowali zabawy integracyjne, ruchowe, liczne konkursy z nagrodami, będzie wspólny śpiew i oczywiście mnóstwo uśmiechu. Wydarzenie ma formę otwartą.

Wspominając ubiegłoroczne spotkania w różnych częściach naszego miasta widzimy jaka jest ogromna potrzeba takich integracji, tym bardziej że uczestniczą w nich całe rodziny. Naprawdę warto wyjść z domu, spędzić ten czas z rodziną, sąsiadami, znajomymi – zaprasza Dyrektor Powiatowego Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim, Dorota Ignasiak.  – Tym razem naszym partnerem będzie firma Eneris, która przeprowadzi konkursy ekologiczne. Będzie można wygrać fajne nagrody i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.

Zapraszamy – poniedziałek  22 sierpnia o godz. 12.30, ul. Szeroka 23/33.

Źródło PCAS w Tomaszów Mazowiecki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

osiemnaście − 5 =