Powiatowe Centrum Animacji Społecznej organizuje koncert kolęd i pastorałek pn. „Radosna nowina”, w wykonaniu podopiecznych sekcji wokalnej i gitarowej placówki. W repertuarze znajdą się najbardziej znane kolędy, ale także pastorałki i utwory o tematyce świątecznej, te popularne i mniej znane, m.in. „Bóg się rodzi”, „Jezus malusieńki”, „Na pasterkę” czy „Aniołeczki”.

– Koncert będzie z pewnością chwilą wytchnienia po świątecznej bieganinie, okresie przygotowań, ale też okazją do przypomnienia sobie bożonarodzeniowego repertuaru w tym szczególnym okresie, kiedy to wspólne kolędowanie tworzy tę niezwykłą atmosferę – mówi Dorota Ignasiak dyrektor         PCAS -u.      – To wyjątkowe muzyczne wydarzenie będzie też swego rodzaju podsumowaniem semestralnym działań sekcji wokalnej i gitarowej. Nasze dzieci i młodzież bardzo dużo ćwiczą, rozwijają swoją pasję  i dzięki temu koncerty przez nas organizowane osiągają coraz to wyższy poziom.  W trakcie tych 3 tur koncertu będziemy mogli usłyszeć niemal pięćdziesięcioro wokalistów. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby ten wyjątkowy świąteczny czas wydłużyć i radować się z nami narodzeniem Pańskim. Myślę, że ze względu na termin koncertu, zaproszenie na niego babci czy dziadka będzie dla nich miłym prezentem z okazji ich święta.

Koncert odbędzie się 14 stycznia. Ze względu na ilość występujących, zaplanowano jego 3 odsłony – pierwszą od godz. 16.00 do 17.00, drugą od 17.30 do 18.30 i trzecią od 19.00 do 20.00. Bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie placówki przy ul. Farbiarskiej 20/24. Koncert odbędzie się         przy zachowaniu obecnie obowiązujących zasad reżimu sanitarnego, przy ograniczonej widowni. Uczestnicy zobowiązani są do bezwzględnego używania maseczek. Do limitu osób na widowni nie wlicza się osób zaszczepionych.

Dodatkowe informacje dostępne są pod nr. tel. 44 724 63 34.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

jeden × jeden =