To był wspaniały, pełen radości dzień!

Piknik integracyjno-sportowo-profilaktyczny pn. „RÓWNOŚĆ I TOLAERANCJA NA CO DZIEŃ” zorganizowany na terenie Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Tomaszowie Mazowieckim okazał się fantastycznym wydarzeniem!

Integracja, mnóstwo atrakcji, basen, gry i zabawy dla najmłodszych, malowanie twarzy, przejażdżki bryczką, gokarty, występy na scenie oraz konkurencje z nagrodami i wiele, wiele innych!

Organizatorami Pikniku byli: Azyl Tomaszów Mazowiecki oraz Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Tomaszowie Mazowieckim!

Przesyłamy ogromne podziękowania dla Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, Jana Nowakowskiego – prezesa SM Przodownik i firmie Pakner – cięcie płyt i akcesoria meblowe – za wsparcie finansowe.

Serdecznie dziękujemy współorganizatorom – Stowarzyszeniu abstynenckiemu AZYL, OSP Białobrzegi, ZHP Hufiec Tomaszów Mazowiecki i Bartoszowi Składowskiemu, Straży Miejskiej, Dance Fit Center Centrum Tańca i fitness i Dariuszowi Karpnikowi.

Dziękujemy również telewizji Tele Team Tomaszów Mazowiecki za transmisję i Dawidowi Sajowi za wspaniałe prowadzenie Pikniku.

Wieloletnia współpraca i wzajemny szacunek zaowocowały – DZIĘKUJEMY!

DSCN4386

Źródło ORDN Tomaszów Mazowiecki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj