Nie możesz zabrać dziecka na wakacje poza miasto? Chcesz, żeby aktywnie, bezpiecznie i ciekawie spędziło wolny czas? Zapisz je na na nasze półkolonie letnie. Atrakcji na pewno nie zabraknie. 

Wakacyjne zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Odbywać się będą w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 w kilku tygodniowych turnusach w terminie od 28 czerwca do 13 sierpnia. Zorganizowane będą  wokół trzech tematów: Dzieciaki Luzaki, NATURALnie MCK i Ale wiocha!

W ramach wpisowego organizatorzy zapewniają: opiekę doświadczonych animatorów w godzinach 8-16, wyżywienie (drugie śniadanie i obiad), atrakcyjne wycieczki poza Tomaszów, fascynujące warsztaty (m.in. wakacyjne laboratorium, ogród w słoiku, ekozagadki, sportowe potyczki, gry planszowe XXL, decoupage i wiele innych), spotkania z ciekawymi gośćmi specjalnymi, wyjścia do kina, a także sporo ruchu w trakcie zajęć na kręgielni, basenie, w parku linowym itp.

Więcej informacji o półkoloniach można uzyskać pod numerem telefonu 44 712-23-69 lub e-mailowo: kontakt@mck-tm.pl.

Zapisy poprzez stronę internetową www.mck-tm.pl (zakładka Strefa Zajęć https://www.strefazajec.pl/course?page=3&company_id=1152&city_id=63) lub osobiście w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18.

Uwaga! Przy opłatach wnoszonych przez Internet nie będzie uwzględniona ulga przysługująca w ramach Karty Tomaszowianina. Osoby chcące z niej skorzystać, muszą okazać ww. kartę w Miejskim Centrum Kultury i dokonać opłaty na miejscu.

Źródło Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

1 × dwa =