Cieszymy się, że możemy po raz pierwszy połączyć branżę motoryzacyjną z Polski i Kanady na platformie cyfrowej oraz prowadzić przemówienia i panele dyskusyjne między firmami reprezentującymi najnowocześniejsze technologie motoryzacyjne.

Konferencja została zorganizowana przez PAIH (Polska Agencja Inwestycji i Handlu) oraz Komisarzy ds. Handlu Ambasady Kanady w Polsce we współpracy z Kanadyjskim Stowarzyszeniem Producentów Części Motoryzacyjnych (APMA) i Polskim Związkiem Przemysłu Motoryzacyjnego (APMA).

Większość konferencji będzie składała się z paneli transmitowanych na żywo na Zoomie oraz transmitowanych na kanałach Facebook i YouTube PAIH. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań on-line podczas paneli.

Przez 2 dni przedstawiciele firm, środowisk akademickich i organizacji motoryzacyjnych z Polski i Kanady podzielą się swoją wiedzą i punktem widzenia na tematy, które dziś stały się istotnymi tematami w motoryzacji i na rynku: Mobilność jutra, technologiczna i cyfrowa przemiany, nowe kierunki rozwoju technologii, łańcuchy dostaw nowych technologii, zielone technologie, akumulatory samochodowe, paliwa alternatywne i wiele innych.

Jest to z pewnością miejsce dla każdego profesjonalisty motoryzacyjnego i świetna okazja do poznania innowacji, trendów branżowych oraz wymiany doświadczeń z producentami OEM, dostawcami i partnerami z branży motoryzacyjnej w Polsce i Kanadzie.

Po zakończeniu wydarzenia organizatorzy ułatwią bezpośrednie kontakty między polskimi i kanadyjskimi firmami.

Rejestracja na to wydarzenie jest bezpłatna.

Konferencja odbędzie się w języku angielskim.

TRANSMISJA NA ŻYWO!

Dla Państwa wygody konferencja będzie transmitowana na żywo za pośrednictwem serwisów YouTube i Facebook .

https://www.paih.gov.pl/pl

https://www.paih.gov.pl/Polish-Canadian_Automotive_Conference?utm_source=baza-newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=20210622_P24Alert-Polish-Canadian_Automotive_ConferencePRZEJRZYJ NAJNOWSZE
OGŁOSZENIA

WYDZIAŁ KOMUNIKACJI
SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

1 × 3 =