19 grudnia 2018 roku około godziny 3 w nocy doszło pożaru lokalu przy ul. Barlickiego w Tomaszowie Mazowieckim.

Klub Ęklawa cieszył się największym zainteresowaniem tomaszowian. To tutaj odbywały się też występy Stand Up ze znanymi osobami. .

Po przybyciu na miejsce strażaków dach budynku był mocno opanowany przez płomienie. Natychmiast rozpoczęła się akcja gaśnicza od gaszenia dachu oraz zagrożonych sąsiednich budynków gdzie m. in. mieściło się studio fotograficzne. Dach był pokryty papą, a strop ocieplony trocinami co utrudniało opanowanie pożaru.

Z ogniem oprócz PSP w Tomaszowie walczyły jednostki OSP z
Tomaszowa Maz., Białobrzeg, Ludwikowa, Ujazdu, Przesiadłowa i Lubochni. 

Przyjaciele! Zawsze dzieliliśmy się z Wami wszystkimi dobrymi informacjami…Dzisiaj przyszedł poranek, kiedy musimy powiedzieć, że pewien etap życia ęklawy właśnie się zakończył. Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że klubokawiarnia spaliła się doszczętnie i stoimy przed czymś nowym, nieznanym. Nie załamujemy się, ponieważ zawsze byliśmy pozytywnie nastawieni do życia. Jesteśmy przekonani, że dzięki pomocy dobrych ludzi, będziemy w stanie wszystko odbudować!Dziękujemy za cały ogrom wsparcia, które do nas wysyłacie, jesteśmy dumni, że otaczają nas tacy wspaniali ludzie❤️(ę)

Opublikowany przez Ęklawa – klub kultura kawa Środa, 19 grudnia 2018

Pożar ugaszono około godziny 10. Niestety klubo-kawiarnia spłonęła doszczętnie, natomiast sąsiedni zakład fotograficzny oraz salon fryzjerski zostały zalane i okopcone.

Policja nie wyklucza podpalenia. Zostało zabezpieczone nagranie z monitoringu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj