W ostatni weekend czerwca 2019 roku odbędzie się coroczny festiwal „A może byśmy tak do… Tomaszowa”. Nowością tegorocznej edycji będzie podział na bloki tematyczne, a nie tak jak dotychczas, na poszczególne dni.

Zaczniemy w piątek 28 czerwca, na placu Tadeusza Kościuszki. Tradycyjnie Festiwal rozpocznie się lokalnym akcentem – koncertem Młodzieżowej Orkiestry Symfonicznej Tomaszowa Mazowieckiego „Symfonia Juventus”. Natomiast „folkową nutę” zaprezentuje fonograficzny debiut roku w konkursie „Fryderyki 2019” – zespół Tulia, czyli cztery niesamowicie utalentowane dziewczyny ze Szczecina, które znalazły pomysł na siebie i konsekwentnie go realizują, stając się w ciągu roku jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów w kraju. Następnie, podobnie jak w latach ubiegłych odbędzie się Capstrzyk Kawaleryjski.

W sobotę na płycie placu Tadeusza Kościuszki odbędzie się jeszcze koncert Orkiestry Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Tego dnia na terenie kompleksu wojskowego w Nowym Glinniku (rejon lotniska) zaplanowano również Piknik Militarny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj