Z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa w całej Polsce zostały odwołane imprezy masowe. W Tomaszowie zaplanowane na czwartek IV Targi Pracy i Eduakcji również zostały odwołane.

W województwie łódzkie obecnie nie mamy potwierdzonego przypadku zachorowania na koronawirusa. W kraju zarażonych mamy już 20 osób i co dziennie ta liczba się zmienia. Zostały podjęte jeszcze większe środki ostrożności. Odwoływane są wszelkie imprezy masowe, koncerty, mecze, wycieczki szkolne lub nawet rekolekcje. Niektóre województwa zamykają nawet placówki szkolne oraz przedszkola.

Na facebooku Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim podano oficjalny komunikat:
„W związku z pojawieniem się przypadku koronawirusa w Polsce, informujemy, iż IV Tomaszowskie Targi Pracy i Edukacji, które miały odbyć się w dniu 12 marca 2020 roku w ZSP Nr 2 w Tomaszowie Maz. zostały odwołane.

Bezwzględnym priorytetem dla organizatorów jest zdrowie i bezpieczeństwo wystawców i uczestników imprezy.”

Odwołane zostały również zawody European Individual Ice Speedway Championship, zaplanowane w Tomaszowie Mazowieckim 21 marca 2020 roku.

Basen ZŁOTA RYBKA przy Szkole Podstawowej nr 10 odwołuje VII Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA 2020.

Wbrew zakazom „zgromadzeń” polskie kościoły zwiększają liczbę nabożeństw twierdząc, że modlitwa zwalczy wszystko.

Radzimy unikać miejsc gdzie są duże skupiska ludzi. Zwłaszcza seniorzy są szczególnie narażeni na koronawirusa, głównie przez zmniejszony układ odpornościowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj