Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim ogłasza trzy konkursy realizowane w ramach projektu „goLEM 2021” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Ich celem jest nie tylko rozbudzenie zainteresowania twórczością Stanisława Lema ale także szeroko pojęta promocja literatury fantastyczno-naukowej.

• Konkurs plastyczny „Jam jest robot hartowany” skierowany do uczniów klas 1-6. Zadaniem uczestników jest stworzenie dowolną techniką (oprócz technik przestrzennych) pracy plastycznej przedstawiającej robota i złożenie jej lub przesłanie na adres MBP w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Prez. I. Mościckiego 6 do 29 października 2021 roku.

• Konkurs na recenzję wybranej książki Stanisława Lema „Namaluj słowem Niezwyciężony – krążownik klasy międzygwiezdnej” przeznaczony dla młodzieży szkół ponadpodstawowych. Termin przesłania prac literackich to 29 października 2021.

• Quiz online „Sepulkiada” – jego uczestnikami mogą być mieszkańcy miasta i powiatu tomaszowskiego. Zadaniem uczestników jest udzielenie jak największej liczby poprawnych odpowiedzi na pytania zamieszczone na stronie www biblioteki w dn. 4 października 2021 r. oraz przesłanie ich na adres mailowy sepulkiada@mbptomaszow.pl najpóźniej do 20 października 2021 r.

Regulaminy oraz karty zgłoszenia dostępne będą na stronie www.mbptomaszow.pl od 1 października 2021 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj