W związku z kolejnym etapem trwającej rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 713 w Tomaszowie Mazowieckim Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi informuje, że od 22 grudnia (środa) planowane są zmiany w tymczasowej organizacji ruchu.

1. Całkowite zamknięcie dla ruchu osobowego od ul. Szczęśliwej do mostu na Pilicy wraz z wlotami w drogi boczne. Ruch lokalny dopuszczony będzie na rondzie Dmowskiego i prowadzony małym objazdem na w/w rondzie przez ul. Mireckiego do ul. Zgodnej (dalej plac budowy, ale z dopuszczeniem ruchu) przez ul. Majową oraz ul: Zacisze – Niską – Nowy Port – do wcześniej wyznaczonych objazdów. Na w/w zamkniętym odcinku Mireckiego (od Szczęśliwej do mostu) zachowana będzie możliwość przejazdu: dla pojazdów pow. 3,5 t do lokalnych firm prowadzących działalność gospodarczą (za okazaniem dokumentu uprawniającego do przejazdu), do posesji oraz dla komunikacji zbiorowej.

2. Przywrócenie ruchu na ul. Mireckiego: od skrzyżowania z ulicą Głowackiego do Szczęśliwej wraz z rondem Dmowskiego.

3. Utrzymanie ruchu na mostach: na Pilicy oraz między ulicami Anny i Aliny.

4. Utrzymanie całkowitego zamknięcia ul. Białobrzeskiej (przed przejazdem kolejowym), ul. Radomskiej do skrzyżowania z ul. Młodzieżową. Na w/w odcinkach zachowana będzie możliwość przejazdu: dla pojazdów pow. 3,5 t do lokalnych firm prowadzących działalność gospodarczą (za okazaniem dokumentu uprawniającego do przejazdu), do posesji oraz dla komunikacji zbiorowej.

5. Zniesienie ruchu wahadłowego na ul. Opoczyńskiej.

Wszystkie w/w odcinki nadal są terenem budowy, gdzie mogą pojawiać się lokalne utrudnienia związane z robotami.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Źródło: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

jeden + pięć =