Wrotkowy zawrót głowy w Galerii Tomaszów! W dniach 23 maja – 4 czerwca na wszystkich mieszkańców miasta i regionu czekać będzie bezpłatny tor wrotkarski z pełnym zapleczem. Do jazdy wyznaczono 150 metrów kwadratowych bezpiecznej nawierzchni. Tor dostępny będzie w godz. 12:00 – 20:00 w pobliżu salonu H&M. Do dyspozycji będzie powierzchnia, która wyłożona jest specjalną, bezpieczną nawierzchnią. To ukłon w stronę tych, którzy chcą dopiero zacząć przygodę z tym sportem i obawiają się o upadek. Na miejscu organizator zapewnia wrotki (w rozmiarze od 28 do 43), kaski oraz ochraniacze. Na wrotkarni można również korzystać z własnego sprzętu do jazdy – wrotek i rolek. Początkujący mają okazję pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora stawiać swoje pierwsze kroki na wrotkach lub rolkach. Do dyspozycji maluchów będzie także chodzik-pomocnik, czyli specjalny sprzęt, który ułatwi naukę jazdy na wrotkach.

Konkurs na Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka, dla wszystkich fanów wrotek, przygotowaliśmy dodatkową zabawę, w której do wygrania będą 3 zestawy do jazdy – wrotki, kask i ochraniacze. Konkurs rozpocznie się 1 czerwca i potrwa do 4 czerwca. By wziąć udział w konkursie, wystarczy:

Zrobić zakupy za min. 50 zł
Zarejestrować paragon w aplikacji SEZAM i w Punkcie Obsługi Konkursu (w pobliżu toru obok H&M)
Wykonać zręcznościowe zadanie konkursowe (Sezamowy labirynt) w jak najlepszym czasie.

Ogłoszenie wyników nastąpi 6 czerwca na profilu Galerii Tomaszów w serwisie Facebook. Z laureatami Organizator skontaktuje się także telefonicznie.

Regulamin konkursu w Punkcie Obsługi Konkursu obok H&M oraz tutaj: wersja PDF

Źródło Galeria Tomaszów Mazowiecki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

5 × trzy =