Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego zaprasza do wzięcia udziału w XV Tomaszowskim Biegu Niepodległości. Bieg ma charakter rekreacyjny.

Mamy nadzieję, że ta konwencja zainteresuje szczególnie młodzież szkolną i – tak jak podczas poprzednich edycji – spotka się z przychylnym przyjęciem i licznym uczestnictwem.

Zbiórka uczestników biegu o godzinie 12.30 przy Placu Kościuszki 18 (Miejskie Centrum  Kultury). Start nastąpi około godziny 13.00. Zgłoszenia przyjmowane będą do 8 listopada br. na adres kontakt@mck-tm.pl lub osobiście w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim – Plac Kościuszki 18. Na bieg można zapisać się również w dniu zawodów.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Ewentualny odbiór koszulek lub czapek przez opiekunów grup zorganizowanych i pozostałych uczestników biegu nastąpi w godz. 12.00 – 12.30.
Regulamin oraz karty zgłoszeniowe dostępne są do pobrania ze strony: http://mck-tm.pl/xv-tomaszowski-bieg-niepodleglosci/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj