W piątek, 26 czerwca 2020 roku, w wielu szkołach w całej Polsce odbywało się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020.

W niektórych szkołach zakończenie roku odbywało się zdalnie, ale w wielu zorganizowana została uroczystość, podczas której wręczone zostały świadectwa z czerwonym i biało-czerwonym paskiem oraz nagrody najlepszym uczniom.

Tak było właśnie w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w  Tomaszowie Mazowieckim. Nagrodzonych uczniów było ok. 130 i to im dyrekcja szkoły z Dariuszem Kwiatkowskim na czele wręczył w piątek świadectwa i nagrody.

Złota dziesiątka uczniów, czyli najlepsi uczniowie kończący szkołę, to: Bartosz Zając, Jurand Kryszewski, Jakub Pawlicha, Aleksandra Uchrońska, Szymon Spała-Kaniewski, Sebastian Świderek, Wojciech Szczepaniak, Mateusz Kuczyński, Emilia Bielawska i Kryspin Bogusz.

W ZSP nr 1 można uczyć się w klasach wojskowych, którym patronuje 7 Batalion.  Podczas uroczystości dyrekcja, rodzice i uczniowie pożegnali dowódcę 25 BKP, generała Adama Marczaka, który został oddelegowany na wyższe stanowisko służbowe.

źródło – powiat-tomaszowski.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

piętnaście + osiem =