Do 22 października trwają konsultacje społeczne do projektu uchwały Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego w sprawie przyjęcia Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Miasta Tomaszowa Mazowieckiego na lata 2021-2030. Przedstawiony projekt programu jest wersją roboczą, w toku konsultacji będzie on ulegał zmianom.

Konsultacje w celu zgłaszania uwag i opinii przez organizacje pozarządowe i podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do projektu Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Miasta Tomaszowa Mazowieckiego na lata 2021-2030 trwają do 22 października 2021 r.

Formularz konsultacji znajduje się:

• na stronie internetowej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim tomaszow-maz.pl, w zakładce: „Organizacje pozarządowe” – Współpraca pozafinansowa – Programy i sprawozdania,

• w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce „Konsultacje społeczne”,

• w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia, ul. POW 10/16, budynek C, parter, pokój nr 2.

Uwagi i opinie można zgłaszać:

• drogą korespondencyjną (liczy się data wpływu do Urzędu Miasta) na adres: Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim Wydział Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia ul. POW 10/16 97-200 Tomaszów Mazowiecki,

• drogą elektroniczną na adres: wsp@tomaszow-maz.pl;

• osobiście do Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia (adres wskazany powyżej) od poniedziałku do piątku w godz. 730-1530. Uwagi i opinie z datą wpływu po 22 października 2021 r. nie będą rozpatrywane.

Załączniki: – Program,
– Formularz uwag.Źródło: Tomaszów Mazowiecki, konsultacje społeczne, strategia społeczna

Pliki do pobrania

Źródło Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj