W dniach od 11 do 17 lipca 2022 r. Komenda Powiatowa PSP w Tomaszowie Mazowieckim odnotowała 20 zdarzeń na terenie powiatu tomaszowskiego. Wśród nich było 15 miejscowych zagrożeń, 3 pożary i 2 alarmy fałszywe.

W poniedziałek 11.07.2022 r. o godzinie 21:10 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku dwóch samochodów osobowych w miejscowości Sługocice. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ratowników, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej i odłączeniu instalacji elektrycznej w pojeździe. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, która została zabrana prze Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. W działaniach brały udział dwa zastępy straży pożarnej. Jeden zastęp z JRG Tomaszów Maz. i jeden zastęp z OSP Będków.

W czwartek 14.07.2022 r. przed godziną 6:00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Tomaszowie Mazowieckim wpłynęło zgłoszenie o pożarze dachu na budynku przy ulicy Drewnianej w Tomaszowie Mazowieckim. Pożar został ugaszony przez podanie dwóch prądów wody w natarciu na ognisko pożaru.  W działaniach brały udział cztery zastępy straży pożarnej.

Źródło Komenda Powiatowa Straży Pożarnej w Tomaszowie Mazowieckim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj