W dniach od 4 lipca do 10 lipca 2022 r. Komenda Powiatowa PSP w Tomaszowie Mazowieckim odnotowała 29 zdarzeń na terenie powiatu tomaszowskiego. Wśród nich były 23 miejscowe zagrożenia, 5 pożarów i 1 alarm fałszywy.

W wtorek 5 lipca o godzinie 17:55 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Tomaszowie Mazowieckim wpłynęło zgłoszenie o wypadku dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Bema w Tomaszowie Mazowieckim. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ratowników, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym oraz odłączeniu instalacji elektrycznej w pojazdach. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby, które zostały zabrane przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala.

W środę 6 lipca o godzinie 3:45 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze garażu w miejscowości Glinnik. Po dojeździe zastępów straży pożarnej na miejsce zdarzenia, kierujący działaniem ratowniczym w wyniku rozpoznania ustalił, że pożarem objęty jest samochód osobowy poza garażem. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ratowników oraz na ugaszeniu pożaru.

Żródło Komenda Powiatowa Straży Pożarnej w Tomaszowie Mazowieckim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

3 × jeden =