Uwaga zmiany od 1 kwietnia 2021 roku !!!

W związku z trwającą epidemią w trosce o bezpieczeństwo petentów i pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w Ośrodku.

Kontakt z pracownikiem Ośrodka należy podjąć w sytuacjach wymagających osobistego stawiennictwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Informujemy, iż od 01 kwietnia 2021r. wnioski i zgłoszenia w wersji papierowej o przyznanie pomocy społecznej w formie świadczeń socjalnych, dodatków mieszkaniowych oraz świadczeń rodzinnych, w tym świadczenia wychowawczego 500+ na nowy okres 2021/2022 należy pozostawić w skrzynkach podawczych (urnach), umieszczonych przy wejściu A do budynku Ośrodka przy u. Cekanowskiej 5.

*Przypominamy o możliwości składania wniosków na świadczenie 500 plus drogą elektroniczną za pośrednictwem Portalu Informacyjno-Usługowego Emp@tia (adres strony: empatia.mrips.gov.pl), przez bankowość elektroniczną oraz przez platformę ePUAP oraz w tradycyjnej formie papierowej w MOPS w Tomaszowie Maz., ul. Cekanowska 5; lub za pośrednictwem urzędu pocztowego. *UWAGA! Nie jest poprawną formą złożenie wniosku wysłanego przez e-mail. * Zgłoszenia o przyznanie pomocy społecznej można składać telefonicznie lub drogą mailową.

Jednocześnie informujemy, iż sprawy będą rozpatrywane tak jak do tej pory, wszystkie planowane wypłaty świadczeń będą realizowane terminowo zgodnie z dotychczasowym harmonogramem.

NUMERY TELEFONÓW: Sekretariat 44 723-34-89; adres e-mail : sekretariat@mopstm.pl
Pomoc Społeczna / Świadczenia Rodzinne: 44 719- 57- 59, 44 723-73-53

Źródło Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj