Dni Otwarte Funduszy Europejskich (16-19 września) to część kampanii, którą prowadzi Unia Europejska. Dzięki tej inicjatywie obywatele UE mogą poznać różnorodne projekty realizowane z pomocą unijnych środków. Z tej okazji  zapraszamy wszystkich pasjonatów kolei do zwiedzania Zaplecza Technicznego oraz poznania nowoczesnego taboru ŁKA. 

Nowoczesne zaplecze techniczne znajduje się w sąsiedztwie stacji Łódź Widzew na obszarze blisko 4,5 ha. Innowacyjne rozwiązania technologiczne zastosowane przy budowie zaplecza zapewniają szczególną ochronę środowiska naturalnego oraz bezpieczeństwo pracowników. Na terenie stacji serwisowej prowadzone są prace związane z przeglądami technicznymi, naprawą, myciem oraz bieżącym utrzymaniem taboru ŁKA. 

Ile waży pociąg, w ile minut można go umyć, do czego potrzebny jest piasek?
Na te i wiele innych pytań związanych z ŁKA odpowiedzą nasi pracownicy
18 września 2021 r. To niepowtarzalna okazja dla wszystkich miłośników kolei, fotografii, mieszkańców Łodzi i województwa do zwiedzenia miejsca niedostępnego na co dzień. Zaplecze wyposażone jest w wiele nowoczesnych urządzeń takich jak tokarka, stanowisko laserowe do pomiaru kół, suwnica, podnośniki, stanowisko do napiaszczania, czy ekologiczna myjnia. 


WYCIECZKA ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ 18 WRZEŚNIA W GODZINACH: 9:40 – 12:00

Zbiórka na Dworcu Łódź Widzew (przy zejściu na perony) o godzinie: 09:40, skąd uczestnicy zwiedzania przejadą na Zaplecze Techniczne pociągiem ŁKA. 
ZAPISY: wyłącznie drogą elektroniczną od dnia 6 września br., 


UWAGA: LICZBA UCZESTNIKÓW OGRANICZONA, decyduje kolejność zgłoszeń. 
Aby wziąć udział w wycieczce należy wysłać zgłoszenie na adres promocja@lka.lodzkie.pl 

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko oraz adres e-mail, na który zostanie przesłane potwierdzenie uczestnictwa oraz regulamin udziału w zwiedzaniu. 
W zwiedzaniu mogą wziąć udział osoby dorosłe oraz dzieci powyżej 7 roku życia wraz z pełnoletnim opiekunem. 

W zgłoszeniu prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na kontakt ze mną za pośrednictwem podanego adresu email, w celu potwierdzenia zakwalifikowania zgłoszenia do wzięcia udziału w Zwiedzaniu Zaplecza Technicznego z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Oświadczam, że zapoznałem siebie oraz uczestników wycieczki z obowiązkiem informacyjnym dot. przetwarzania danych osobowych”.

Więcej informacji na temat projektów ŁKA zrealizowanych z pomocą środków unijnych: https://lka.lodzkie.pl/Projekty/

Źródło Łódzka Kolei Aglomeracyjna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

3 × dwa =