Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Maz. insp. Szymon Herman wraz z I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji mł. insp. Wojciechem Tatarem oraz kadrą kierowniczą, wszystkim policjantkom, policjantom, pracownikom tomaszowskiej policji jak również ich rodzinom i mieszkańcom powiatu tomaszowskiego składa najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia…

,, Niech te święta upłyną Państwu w spokoju i radosnym czasie spędzonym w gronie najbliższych, a nadchodzący 2022 rok obfituje dostatkiem i nieustającym zdrowiem…”

W okresie przedświątecznym na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Mazowieckim insp. Szymona Hermana wpłynęło wiele świątecznych kartek z serdecznymi życzeniami, skierowanych także  do policjantów i pracowników naszej jednostki. Za wszystkie ciepłe słowa i życzenia od partnerów, z którymi na co dzień współpracujemy ale i od mieszkańców powiatu tomaszowskiego, serdecznie dziękujemy!

Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż okres przedświąteczny był również doskonałą okazją do spotkania Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Mazowieckim insp. Szymona Hermana oraz podległych mu policjantów z uczniami klas policyjnych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim. W trakcie spotkania komendant złożył najserdeczniejsze życzenia dla całej kadry pedagogicznej i uczniów klas policyjnych. Na ręce Pani Dyrektor Agnieszki Dziedzic oraz przewodniczących klasy I i II, komendant przekazał okolicznościowe kartki oraz prezenty.

Źródło Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj